Showroomit

 

TURKU


Linnankatu 35, 20100 Turku

 

Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Varaa tapaaminen

VANTAA

 

Kalustetie 1, 01720 Vantaa


Avoinna sopimuksen mukaan.

 

Varaa tapaaminen

 

OULU / OLOKOTO

 

Alatalonmäentie 31, 90910 Kontio
040 516 7065 /
ilmari.maenpaa@olokoto.fi

 

 

 

VIRTUAALINEN SHOWROOM

 

Suunnitellaan yhdessä myös etänä.
Esittelemme tuotteitamme sinulle
mielellään myös virtuaalisesti.

 

Varaa tapaaminen

 

Drop Asiakaspalvelu

010 339 1900

drop@drop.fi

 

HUOLTOPYYNTO

02 762 8700

huolto@novitek.fi
Lähetä huoltopyyntö

 

Roope Saarinen

 

050 552 2137

roope@drop.fi

Tuomas Hellsten

 

040 196 3075

tuomas@drop.fi

Henri Alho

 

040 196 3485

henri@drop.fi

Teemu Kähkönen

 

050 464 1080

teemu@drop.fi

Daniel Klimscheffskij

 

040 196 3090

daniel@drop.fi

ILKKA HAAPANIEMI

Toimitusjohtaja

 

040 637 7950

ilkka@drop.fi

Christine Leisti

Myyntijohtaja

 

050 471 4321

christine@drop.fi

Noora uusitalo

Brändi- ja markkinointipäällikkö

 

050 358 6364

noora@drop.fi

 

Arttu Rantala

Tuote- ja kumppanuusvastaava

 

050 322 1410

arttu@drop.fi

Ota yhteyttä

 

KÄYTTÄJÄTUNNUS
SALASANA

Kirjautuminen

Kirjaudu sisään antamalla
tunnuksesi ja salasanasi.

› Uusi asiakas? Rekisteröidy tästä.
› Unohtuiko salasana?